0948561811
die neue Reservierung: die Räume
Juli 2020
6. Juli 2020
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Wellness
    • VIP privátny vstup
    • Jednorázový vstup
  • Masáže
    • Masérka Renáta
    • Masér Milan
    • Masérka Adriana
    • Masérka Magdaléna
    • Masér Miroslav
  • Kolkáreň
    • Dráha I
    • Dráha II
    • Dráha III
    • Dráha IV
    • Všetky 4 dráhy
  • Fitness trenér
    • Maggie
    • Willo
    • Lucia
    • František
    • Chucky
    • Saša
  • Bedminton
    • Kurt I
    • Kurt II
    • Kurt III
 
reservieren
reservieren
10:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
10:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
11:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
11:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
12:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
12:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
13:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
13:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
14:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
14:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
15:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
15:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
16:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
16:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
17:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
17:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
18:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
18:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
19:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
19:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
20:00
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
reservieren
20:30
VIP privátny vstup
0 / 1
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Wellness
0 / 18
freie Plätze
reservieren
16:30
Wellness
0 / 18
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Wellness
0 / 18
freie Plätze
reservieren
17:30
Wellness
0 / 18
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Wellness
0 / 18
freie Plätze
reservieren
18:30
Wellness
0 / 18
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Wellness
0 / 18
freie Plätze
reservieren
19:30
Wellness
0 / 18
freie Plätze
00 30
reservieren
reservieren
20:00
Wellness
0 / 18
freie Plätze
00 30
 
reservieren
reservieren
8:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
8:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
8:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
8:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
9:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
9:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
9:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
9:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
10:00
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
10:15
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
10:30
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
10:45
Milan
1 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
11:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
11:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
11:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
11:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
12:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
12:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
12:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
12:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
13:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
13:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
13:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
13:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
14:00
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
14:15
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
14:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
14:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
15:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
15:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
15:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
15:45
Milan
1 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
16:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
16:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
16:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
16:45
Milan
1 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
17:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
17:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
17:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
17:45
Milan
0 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
18:00
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
18:15
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
18:30
Milan
0 / 1
freie Plätze
reservieren
18:45
Milan
1 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
reservieren
reservieren
19:00
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
19:15
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
19:30
Milan
1 / 1
freie Plätze
reservieren
19:45
Milan
1 / 1
freie Plätze
00 15 30 45
 
reservieren
reservieren
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
21:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
21:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
21:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
0 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
reservieren
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
21:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
1 / 1
freie Plätze
3,50 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
8:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
8:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
9:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
9:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
10:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
10:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
11:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
11:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
12:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
12:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
13:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
13:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
14:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
14:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
15:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
15:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
0 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
16:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
0 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
17:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
18:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
19:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
20:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
reservieren
20:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
reservieren
reservieren
21:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
1 / 1
freie Plätze
14,00 € /30 Min.
00 30
 
reservieren
reservieren
7:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
8:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
8:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
9:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
9:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
10:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
10:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
11:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
11:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
12:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
12:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
13:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
13:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
14:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
14:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
15:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
15:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
16:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
16:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
17:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
17:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
18:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
reservieren
18:30
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €
00 30
reservieren
reservieren
19:00
Osobný tréning s fitness trénerom - Ing. Magdaléna Moller
Maggie
1 / 1
freie Plätze
15,00 €