094 856 1811
New reservation: Sports halls
February 2024
21. February 2024
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Masáže
    • Masér Milan
    • Masérka Veronika
    • Masér Miroslav
    • Masérka Zlatka
  • Wellness
    • VIP privátny vstup
    • Jednorázový vstup
  • Kolkáreň
    • Dráha I
    • Dráha II
    • Dráha III
    • Dráha IV
    • Všetky 4 dráhy
  • Bedminton
    • Kurt I
    • Kurt II
    • Kurt III
    • Kurt IV
  • Soľná jaskyňa, Infrasauna
    • Infrasauna - 1h
    • Soľná jaskyňa
 
Book
Book
15:00
Veronika
Book
15:15
Veronika
Book
15:30
Veronika
Book
15:45
Veronika
00 15 30 45
Book
Book
16:00
Veronika
Book
16:15
Veronika
Book
16:30
Veronika
Book
16:45
Veronika
00 15 30 45
Book
Book
17:00
Veronika
Book
17:15
Veronika
Book
17:30
Veronika
Book
17:45
Veronika
00 15 30 45
Book
Book
18:00
Veronika
Book
18:15
Veronika
Book
18:30
Veronika
Book
18:45
Veronika
00 15 30 45
Book
Book
19:00
Veronika
Book
19:15
Veronika
Book
19:30
Veronika
Book
19:45
Veronika
00 15 30 45
Book
Book
14:00
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
Book
14:15
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
Book
14:30
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
Book
14:45
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
00 15 30 45
Book
Book
15:00
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
Book
15:15
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
Book
15:30
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
Book
15:45
Masáž lávovými kameňmi 45 min.
Zlatka
€35.00
00 15 30 45
 
Book
Book
14:00
VIP privátny vstup
Book
14:30
VIP privátny vstup
00 30
Book
Book
15:00
VIP privátny vstup
Book
15:30
VIP privátny vstup
00 30
Book
Book
16:00
VIP privátny vstup
Book
16:30
VIP privátny vstup
00 30
Book
Book
17:00
VIP privátny vstup
Book
17:30
VIP privátny vstup
00 30
Book
Book
14:00
Wellness
0 / 7
free / capacity
Book
14:30
Wellness
0 / 7
free / capacity
00 30
Book
Book
15:00
Wellness
0 / 7
free / capacity
Book
15:30
Wellness
0 / 7
free / capacity
00 30
Book
Book
16:00
Wellness
0 / 7
free / capacity
Book
16:30
Wellness
0 / 7
free / capacity
00 30
Book
Book
17:00
Wellness
0 / 7
free / capacity
Book
17:30
Wellness
0 / 7
free / capacity
00 30
Book
Book
18:00
Wellness
0 / 7
free / capacity
Book
18:30
Wellness
0 / 7
free / capacity
00 30
Book
Book
19:00
Wellness
0 / 7
free / capacity
Book
19:30
Wellness
0 / 7
free / capacity
00 30
 
Book
Book
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
Book
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha I
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
Book
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha II
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
Book
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha III
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
8:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
8:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
9:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
9:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
10:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
10:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
11:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
11:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
12:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
12:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
13:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
13:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
14:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
14:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
15:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
15:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
16:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
16:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
17:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
17:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
18:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
18:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
19:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
19:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
20:00
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
Book
20:30
Kolkáreň - 30 min.
Dráha IV
€3.50 /30 min.
00 30
Book
Book
8:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
8:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
9:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
9:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
10:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
10:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
11:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
11:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
12:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
12:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
13:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
13:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
14:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
14:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
15:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
15:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
16:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
16:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
17:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
17:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
18:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
18:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
19:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
19:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
Book
Book
20:00
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
Book
20:30
Kolkáreň - 4 dráhy - 30 min.
Všetky 4 dráhy
€14.00 /30 min.
00 30
 
Book
Book
7:30
Kurt I
4 / 4
free / capacity
00 30
Book
Book
7:30
Kurt II
4 / 4
free / capacity
00 30
Book
Book
7:30
Kurt III
4 / 4
free / capacity
00 30
Book
Book
7:30
Kurt IV
4 / 4
free / capacity
00 30
 
Book
Book
8:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
8:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
9:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
9:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
10:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
10:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
11:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
11:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
12:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
12:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
13:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
13:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
14:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
0 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
14:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
0 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
15:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
0 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
15:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
0 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
16:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
16:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
17:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
17:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
18:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
18:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
19:00
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
Book
19:30
Infrasauna - 1h.
Infrasauna - 1h.
4 / 4
free / capacity
€6.00 /75 min./1 pers.
00 30
Book
Book
8:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
8:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
9:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
9:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
10:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
10:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
11:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
11:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
12:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
12:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
13:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
13:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
14:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
0 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
14:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
0 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
15:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
0 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
15:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
0 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
16:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
16:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
17:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
17:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
18:00
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
Book
18:30
Solné jeskyně - 45 min
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
€6.00 /45 min./1 pers.
00 30
Book
Book
19:00
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
Book
19:30
Soľná jaskyňa
6 / 6
free / capacity
00 30
Free
Partly full
Full
Blocked
Closed
Filters:
  • Areas 5
Show Hide